Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 20875 ASUS GeForce RTX 4060 TI-16G DUAL-RTX4060TI-A16G 16GB GDDR6 128bit 2580MHz OC 3xDP DLSS3 Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
22.769,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 22769.00 Asus NVIDIA Geforce RTX 4060 Ti Dual Advanced Dual-RTX4060TI-A16G 16 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
24.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 24799.00 ASUS DUAL-RTX4060TI-A16G 16GB Geforce RTX4060TI GDDR6 128bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
25.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
4 25149.00 ASUS GEFORCE RTX 4060 TI-16G 16GB GDDR6 128bit 2580MHz OC HDMI 3xDPSatıcı: Hepsiburada
25.419,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 25419.79 ASUS DUAL GeForce RTX 4060 Ti 16GB GDDR6 128Bit DLSS 3 Nvidia Ekran Kartı 26.812,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 26812.00