Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: gamers-arena | 1 yorum
20.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 20999.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4060 ProArt OC PROART-RTX4060-O8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: anatelsan-ofismen | 1 yorum
21.550,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 21550.90 ASUS GEFORCE DUAL RTX 4060 TI 16GB 128bit GDDR6 2625MHz OC HDMI 3xDP (DUAL-RTX4060TI-O16G) DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: Dali Teknoloji | 18 yorum
21.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 21599.00 ASUS GEFORCE RTX 4060 TI-16G DUAL-RTX4060TI-O16G 16GB GDDR6 128bit 2625MHz OC HDMI 3xDP DLSS3 Ekran KartıSatıcı: Amazon.com.tr
21.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 21699.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti Dual OC Dual-RTX4060TI-O16G 16 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartSatıcı: TiplemeGaming | 1 yorum
21.863,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 21863.50 ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti OC DUAL-RTX4060TI-O16G 16GB GDDR6 128Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) ESatıcı: Gamers Arena
22.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 22299.00 ASUS ASUS GeForce RTX 4060 Ti OC DUAL-RTX4060TI-O16GSatıcı: Dali Teknoloji
22.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 22599.00 Asus Dual GeForce RTX 4060 Ti Dual-Rtx4060Ti-O16G 16 GB 128 Bit Gddr66 2625 MHz OC Hdmı 3xDP Dlss3 Ekran KartıSatıcı: Gamers Arena
22.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 22649.00 ASUS RTX4060TI 16GB DUAL RTX4060TI-O16G GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: Gamers Arena
23.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 23149.00 Asus 16Gb Dual-Rtx4060Tı-O16G 128 Bit Gddr6 16 Gb Ekran Kartı 24.081,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 24091 ASUS ASUS GeForce RTX 4060 Ti OC DUAL-RTX4060TI-O16GSatıcı: Gamers Arena
24.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 24499.00 Asus Dual Geforce Rtx 4060 Ti Oc Dual-Rtx4060tı-O16g 16Gb Gddr6 128Bit Dx12 Dlss 3 Gaming (Oyuncu) ESatıcı: nepalbilişim
24.604,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
12 24604.05 Asus 16Gb Dual-Rtx4060tı-O16g 128 Bit Gddr6 16 Gb Ekran Karti 24.701,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
13 24701.91 ASUS RTX4060TI 16GB DUAL RTX4060TI-O16G GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
26.322,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 26322.12 ASUS Rtx4060tı 16gb Dual Rtx4060tı-o16g Gddr6 128bit Hdmı Dp Pcıe 16x V4.0Satıcı: Teknobiyotik
27.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 27499.00 ASUS DUAL GeForce RTX 4060 Ti OC 16GB GDDR6 128bit Nvidia DLSS 3 Ekran Kartı6 yorum
27.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 27699.00 ASUS RTX4060TI 16GB DUAL RTX4060TI-O16G GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: onlinealisverisyap
30.394,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 30394.25