Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Dual NVIDIA Geforce DUAL-RTX4060TI-O8G-SSD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Satıcı: nepalbilisim
29.119,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 29119.09
ASUS DUAL-RTX4060TI-O8G-SSD, 8Gb, 128Bit, GDDR6, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı Satıcı: Nepal Bilişim
30.079,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 30079.06
Asus Dual Nvıdıa Geforce Dual-Rtx4060tı-O8g-Ssd 8 Gb Gddr6 128 Bit Ekran Kartı
Satıcı: nepalbilişim
31.656,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 31656.70
Asus Dual NVIDIA Geforce DUAL-RTX4060TI-O8G-SSD 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Satıcı: dualpazar
32.218,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 32218.37
Asus Dual Geforce Rtx 4060 Tı Oc Dual-Rtx4060tı-O8g-Ssd 8Gb Gddr6 128Bit Gaming Ekran Kartı
Satıcı: Dualpazar
34.851,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 34851.60
2565 MHz
29.119,09 TL
2535 MHz
Fiyat bulunamadı
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
Sparkle Arc B580 Titan OC
14.209,84 TL
Asus Dual Radeon RX 6600 8GB GDDR6
Asus Dual GeForce RTX 4070 Super Evo
Asus Dual Radeon RX 6600 XT OC
Asus Dual GeForce RTX 3060 Ti V2 OC Edition 8GB GDDR6
Asus Dual GeForce RTX 4060 OC Edition 8GB GDDR6
Asus Dual GeForce RTX 4070 OC 12GB GDDR6X
Sapphire Nitro+ Radeon RX 580 8GD5 8 GB / 1411 MHz
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Windforce OC V2 8G
PNY GeForce RTX 4060 Ti 8GB Verto Dual OC
Asus Dual GeForce RTX 3070 V2 OC 8GB GDDR6
Gainward GeForce RTX 4060 Ti Ghost OC 8G