Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
VARYANT
MSI GeForce RTX 5050 Ventus 2X OC
15.469,09 TL
Asus Dual GeForce RTX 5060 OC
16.999,00 TL
Asus Dual Radeon RX 7700 XT OC Edition 12GB GDDR6
39.999,90 TL
Asus Dual GeForce RTX 5070 OC
37.056,96 TL
Asus Dual GeForce RTX 4060 Ti OC Edition 8GB
20.239,08 TL
Intel Arc B580
12.834,00 TL
MSI GeForce RTX 4060 Ti Gaming X 8G
27.563,20 TL
Asus Dual GeForce RTX 5050 OC
15.881,31 TL
Asus Dual GeForce RTX 3060 V2 OC Edition 12GB
Gigabyte Aorus GeForce RTX 3070 Master 8G
MSI GeForce RTX 4060 Ti Gaming X Slim 16G
XFX Speedster SWFT 309 Radeon RX 6700 XT Core