Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: QP Bilişim
30.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
1 30629.00 ASUS GEFORCE DUAL RTX 4070 12GB 192bit GDDR6X 2505MHz HDMI 3xDP (DUAL-RTX4070-12G) DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: QP Bilişim
32.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 32239.00 ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X 192Bit Nvidia DLSS 3 Ekran Kartı1 yorum
32.805,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 32805.00 ASUS GEFORCE RTX 4070 DUAL-RTX4070-12G-WHITE 12GB GDDR6X 192bit HDMI 3xDP Ekran KartıSatıcı: Amazon.com.tr
33.105,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 33105.33 ASUS GEFORCE DUAL RTX 4070 12GB 192bit GDDR6X 2505MHz HDMI 3xDP (DUAL-RTX4070-12G-WHITE) DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: haveForce | 1 yorum
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 49999.00