Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
30.976,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 30976.68 Asus GeForce RTX 4070 Super EVO Dual 12G 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 31.015,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 31025 Asus Dual GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12GB DUAL-RTX4070S-12G-EVO GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 31.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 31299.00 ASUS RTX4070 SUPER 12GB DUAL-RTX4070S-12G-EVO GDDR6X 192bit HDMI DP PCIe 4.0 31.867,00 TL + Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 31877 Asus Dual NVIDIA Geforce RTX 4070 Super DUAL-RTX4070S-12G-EVO 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ebz
32.202,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 32202.90 Asus Dual NVIDIA Geforce RTX 4070 Super DUAL-RTX4070S-12G-EVO 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: vizyonbilgisayar
32.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 32299.00 ASUS DUAL GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12GB GDDR6X 192Bit DLSS 3 Ekran Kartı 32.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 32299.00 Asus Dual NVIDIA Geforce RTX 4070 Super DUAL-RTX4070S-12G-EVO 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
33.012,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 33012.32 ASUS DUAL-RTX4070S-12G-EVO RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X HDMI 3XDP DLSS3 192BİTSatıcı: İntekzo
33.147,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
9 33147.85 ASUS DUAL-RTX4070S-12G-EVO NVIDIA GEFORCE RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 192bit 2505MHz HDMI 3xDP DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: DFSBilgisayar
33.394,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
10 33394.64 ASUS DUAL-RTX4070S-12G-EVO NVIDIA GEFORCE RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 192bit 2505MHz HDMI 3xDP DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: Hepsiburada
34.100,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
11 34100.60 Asus Geforce Dual-Rtx4070s-12G-Evo 12Gb Gddr6x 1Xhdmı 1Xdp Ekran Kartı 34.659,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
12 34659.29 Asus Dual-Rtx4070S-12G-Evo Nvidia Geforce Rtx4070 Super 12 GB Gddr6X 192 Bit 2505 MHz Hdmi 3Xdp Dlss3 Ekran KartıSatıcı: Nepal Bilişim
35.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 35799.00 ASUS DUAL-RTX4070S-12G-EVO NVIDIA GEFORCE RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 192bit 2505MHz HDMI 3xDP DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: Nepal Bilişim
35.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
14 35799.00 ASUS RTX4070 SUPER 12GB Uyumlu -RTX4070S-12G-EVO GDDR6X 192bit HDMI DP PCIe 4.0Satıcı: Hedef Market
39.443,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 39443.67