Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: QP
31.780,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 31780.55 ASUS Dual-RTX4070S-O12G-WHITE NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 192bit 2550MHz OC HDMI 3xDP DLSS3 Ekran KartıSatıcı: Amazon.com.tr
32.387,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 32387.27 ASUS RTX4070 SUPER 12GB DUAL-RTX4070S-O12G-WHITE GDDR6X 192bit HDMI DP PCIe 4.0 33.041,00 TL + Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
3 33051 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Dual OC White Dual-RTX4070S-O12G-WHITE 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
33.209,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 33209.90 ASUS DUAL GeForce RTX 4070 SUPER WHITE OC 12GB GDDR6X 192Bit DLSS 3 Ekran Kartı1 yorum
33.569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 33569.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Dual OC White Dual-RTX4070S-O12G-WHITE 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
34.271,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 34271.79 ASUS DUAL-RTX4070S-O12G-WHITE NVIDIA GEFORCE 12GB GDDR6X 192bit 2550MHz HDMI 3xDP DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: gokkusagibilgisayar
34.599,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 34599.44 ASUS DUAL-RTX4070S-O12G-WHITE SUPER 12GB Geforce RTX4070S GDDR6X 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran Kartı (BSatıcı: onlinealisverisyap
35.220,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 35220.80 DUAL-RTX4070S-O12G-WHITE SUPER 12GB Geforce RTX4070S GDDR6X 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran Kartı (Beyaz)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
35.617,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 35617.57 Asus Dual-Rtx4070s-O12g-Whıte Gddr6x Hdmı 3Xdp Dlss3 192Bıt 35.878,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
10 35878.27 Asus Dual-Rtx4070s-O12g-Whıte Nvıdıa Geforce 12Gb Gddr6x 192Bit 2550Mhz Hdmı 3Xdp Dlss3 Ekran KartıSatıcı: 7Renk
37.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 37049.05 ASUS DUAL-RTX4070S-O12G-WHITE GDDR6X HDMI 3XDP DLSS3 192BİTSatıcı: UZMANLARPC
37.441,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 37441.50 ASUS DUAL-RTX4070S-O12G-WHITE NVIDIA GEFORCE 12GB GDDR6X 192bit 2550MHz HDMI 3xDP DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: İleri Port Teknoloji
38.313,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 38313.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Dual OC White Dual-RTX4070S-O12G-WHITE 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: 7Renk
38.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 38799.00 DUAL-RTX4070S-O12G-WHITE SUPER 12GB Geforce RTX4070S GDDR6X 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran Kartı (Beyaz)Satıcı: onlinealisverisyap
41.509,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 41509.98