İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
2560 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
130 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Asus Dual GeForce RTX 5050 OC Ekran Kartı Fiyatları

Asus DUAL-RTX5050-O8G 8 GB GDDR6 Ekran Kartı 128 Bit 2677 MHz Çekirdek Hızı 3 Çıkışlı

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 7 yorum

16.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 16069.00
ASUS DUAL-RTX5050-O8G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5050-8GB GDDR6-128bit-2677MHz-HDMI-3xDP-DLSS4 EKRAN KARTI

Satıcı: DFS Bilgisayar

15.881,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 15891.31
ASUS DUAL-RTX5050-O8G-NVIDIA

Satıcı: DFSBilgisayar

15.881,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 15881.31
Asus Geforce Rtx5050 8Gb Dual Oc Gd6 128Bit

Satıcı: Dfsbilgisayar

15.937,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 15937.30
ASUS DUAL GeForce RTX 5050 OC 8GB GDDR6 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı 16.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 16069.00
ASUS DUAL-RTX5050-O8G-NVIDIA

Satıcı: DFSBilgisayar

16.126,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 16126.76
Asus RTX 5050 Dual OC Edition DUAL-RTX5050-O8G 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı

Satıcı: DFSBilgisayar

16.162,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 16162.89
Asus DUAL-RTX5050-O8G 8 GB GDDR6 Ekran Kartı 128 Bit 2677 MHz Çekirdek Hızı 3 Çıkışlı

Satıcı: Hepsiburada | 7 yorum

16.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 16299.00
Asus RTX 5050 Dual OC Edition DUAL-RTX5050-O8G 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

16.418,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 16418.61
ASUS DUAL-RTX5050-O8G-NVIDIA

Satıcı: ramazanmutlu

16.428,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 16428.70
ASUS 8GB DUAL RTX5050-O8G GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 5.0 16.536,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 16546
ASUS 8GB DUAL RTX5050-O8G GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 5.0 16.554,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 16564
Asus 8Gb Dual Rtx5050-O8g Gddr6 128Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

16.803,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

13 16803.50
ASUS DUAL-RTX5050-O8G-NVIDIA

Satıcı: KASVABİLİŞİM

17.919,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 17919.90
ASUS DUAL GeForce RTX 5050 8GB OC Edition DUAL-RTX5050-O8G GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

15 17999.00
ASUS Dual GeForce RTX 5050 OC 8GB GDDR6 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

18.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 18939.00
ASUS GeForce RTX 5050 Dual OC O8G 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 22.264,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

17 22274
ASUS Dual GeForce RTX 5050 OC 8GB GDDR6 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: JADDA

22.597,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 22597.88

Asus Dual GeForce RTX 5050 OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Asus Dual GeForce RTX 5050 OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

2560 birim
130 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
FHD
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Asus Dual GeForce RTX 5050 OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR6
• Efektif Bellek Hızı 20 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 320 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 2560 birim
• Temel Frekans 2317 MHz
• Artırılmış Frekans 2647 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 13.6 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 5 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 20 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 80 birim
• YZ Performansı 433.7 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 130 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Arka Plaka Tipi Plastik
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2 yuva
• Derinlik 203 mm
• Yükseklik 120 mm
• Genişlik 40 mm

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodu 90YV0N72-M0NA00

Asus Dual GeForce RTX 5050 OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.