İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
6144 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
250 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Asus Dual GeForce RTX 5070 OC Ekran Kartı Fiyatları

ASUS DUAL GeForce RTX 5070 12GB OC Edition DUAL-RTX5070-O12G GDDR7 192Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 35999.00
ASUS DUAL-RTX5070-O12G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5070-12GB GDDR7-192bit-2xHDMI-3xDP-DLSS4 EKRAN KARTI

Satıcı: incehesap

37.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 37089
ASUS DUAL GeForce RTX 5070 OC 12G GDDR7 192Bit DLSS 4 Ekran Kartı

6 yorum

37.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 37079.00
Asus DUAL-RTX5070-O12G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5070-12GB GDDR7-192BIT--2XHDMI-3XDP-DLSS4 Ekran Kartı

Satıcı: BizdeBul | 22 yorum

37.439,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 37439.04
Asus RTX 5070 Dual OC Edition DUAL-RTX5070-O12G 192 Bit GDDR7 12 GB Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

37.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 37499.00
Asus Dual Geforce Rtx 5070 Oc 12gb Gddr7 192bit Hdmı/dp Ekran Kartı

Satıcı: fenotek

38.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 38099.00
Asus Dual Geforce Rtx 5070 Oc 12Gb Gddr7 192Bit Hdmı/Dp Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

38.726,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 38726.80
Asus Dual Geforce Rtx 5070 Oc 12gb Gddr7 192bit Hdmı/dp Ekran Kartı

Satıcı: vizyonbilgisayar

39.560,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 39560.00
Asus Geforce Dual-Rtx5070-O12g 12Gb Gddr7 192Bıt 3Xdp 1Xhdmı Ekran Kartı

Satıcı: Netsiparis

39.632,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 39632.80
Asus RTX 5070 Dual OC Edition DUAL-RTX5070-O12G 192 Bit GDDR7 12 GB Ekran Kartı

Satıcı: netsipariş

39.707,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 39707.50
Asus Dual GeForce RTX 5070 OC 12GB GDDR7 192Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: netsiparis

41.057,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 41057.38
ASUS DUAL-RTX5070-O12G NVIDIA

Satıcı: UZMANLARPC

41.239,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 41239.47
ASUS Dual GeForce RTX 5070 OC 12GB GDDR7 192Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

42.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 42569.00
ASUS GeForce RTX 5070 Dual OC O12G 12GB GDDR7 192 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 42.956,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 42966
ASUS 12GB DUAL RTX5070-O12G GDDR7 HDMI-DP PCIE 5.0 43.652,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

15 43662
ASUS 12GB DUAL RTX5070-O12G GDDR7 HDMI-DP PCIE 5.0 43.671,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

16 43681
ASUS DUAL GeForce RTX 5070 OC 12GB GDDR7 192 Bit DLSS 4 Ekran Kartı - 007 First Light Hediyeli 43.856,89 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 43866.89
Asus DUAL-RTX5070-O12G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5070-12GB GDDR7-192BIT--2XHDMI-3XDP-DLSS4 Ekran Kartı

Satıcı: Hepsiburada | 22 yorum

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

18 45999.00
ASUS Dual GeForce RTX 5070 OC 12GB GDDR7 192Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

59.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 59949.00

Asus Dual GeForce RTX 5070 OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Asus Dual GeForce RTX 5070 OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

6144 birim
250 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Asus Dual GeForce RTX 5070 OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 12 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 192 bit
• Bellek Bant Genişliği 672 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 6144 birim
• Temel Frekans 2325 MHz
• Artırılmış Frekans 2542 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 31.6 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 48 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 192 birim
• YZ Performansı 1000 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 250 W
• Önerilen Sistem Gücü 750 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.4

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Gri
• Kapladığı Alan 2.53 yuva
• Derinlik 249 mm
• Yükseklik 126 mm
• Genişlik 51 mm

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodu 90YV0M17-M0NA00

Asus Dual GeForce RTX 5070 OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.