Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: techhouse
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 21999.00 Asus Amd Dual Radeon Rx 7800 Xt Oc Edition 90Yv0jj1-M0na00 16Gb Gddr6 256 Bit Ekran KartiSatıcı: Ferih
22.278,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 22278.00 ASUS AMD Dual Radeon RX 7800 XT OC Edition 90YV0JJ1-M0NA00 16GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: Ferih
22.452,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 22452.00 ASUS Dual Radeon RX 7800 XT OC 16GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı 22.490,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 22490.69 ASUS Radeon RX 7800 XT DUAL OC Edition 16GB GDDR6 256Bit DUAL-RX7800XT-O16G Ekran KartıSatıcı: TechHouse
22.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 22499.00 ASUS DUAL-RX7800XT-O16G RX 7800 XT 16GB GDDR6 HDMI 3XDP 256BİTSatıcı: Ferih
22.752,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 22752.00 Asus Dual Radeon RX 7800 XT OC DUAL-RX7800XT-O16G AMD 16GB GDDR6 256Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 22.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 22899.00 ASUS DUAL-RX7800XT-O16G AMD RADEON RX 7800 XT 16GB GDDR6 256bit 2520Mhz OC HDMI 3xDP Ekran KartıSatıcı: Fix Teknoloji
23.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
8 23759.00 ASUS DUAL-RX7800XT-O16G AMD RADEON RX 7800 XT 16GB GDDR6 256bit 2520Mhz OC HDMI 3xDP Ekran KartıSatıcı: Ferih
23.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
9 23759.00 ASUS Radeon RX 7800 XT DUAL OC Edition 16GB GDDR6 256Bit Ekran KartıSatıcı: Ferih
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 23999.00 ASUS AMD Dual Radeon RX 7800 XT OC Edition 90YV0JJ1-M0NA00 16GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: Fix
24.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
11 24099.00 Asus Dual-Rx7800xt-O16g Rx 7800 Xt 16Gb Gddr6 Hdmı 3Xdp 256Bıt 26.858,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
12 26858.34 ASUS DUAL-RX7800XT-O16G RX 7800 XT 16GB GDDR6 HDMI 3XDP 256BİTSatıcı: Fix teknoloji
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
13 26999.00