İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
3840 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
145 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Asus GeForce RTX 5060 LP BRK OC Ekran Kartı Fiyatları

Asus Rtx5060 8gb Rtx5060-o8g-lp-brk Gddr7 128bit Hdmı Dvı Dp Ekran Kartı

Satıcı: ebz

24.369,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 24369.87
ASUS RTX5060 8GB RTX5060-O8G-LP-BRK GDDR7 128bit HDMI DVI DP Ekran kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

25.715,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 25725
ASUS GeForce RTX 5060 LP BRK O8G 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 25.889,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 25899
Asus Rtx5060 8Gb Rtx5060-O8g-Lp-Brk Gddr7 128Bit Hdmı Dvı Dp Ekran Kartı

Satıcı: ZmTeknoloji

25.948,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 25948.20
Asus Rtx5060 8gb Rtx5060-o8g-lp-brk Gddr7 128bit Hdmı Dvı Dp Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

26.014,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 26014.66
Asus Rtx5060 8Gb Rtx5060-O8g-Lp-Brk Gddr7 128Bit Hdmı Dvı Dp Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

26.394,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 26394.10
ASUS RTX5060-O8G-LP-BRK-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060-8GB GDDR7-128bit-OC-HDMI-3xDP-DLSS3 EKRAN KARTI

Satıcı: onlinealisverisyap

27.417,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 27427.31
Asus RTX5060-O8G-LP-BRK-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060-8GB GDDR7-128BIT--OC-HDMI-3XDP-DLSS3 Ekran Kartı

Satıcı: ZmTeknoloji

28.804,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 28804.60
Asus RTX5060 8gb RTX5060-O8G-LP-BRK Gddr7 128BIT HDMI DVI Dp Ekran Kartı

Satıcı: Hızlı Stok

39.579,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 39579.39

Asus GeForce RTX 5060 LP BRK OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Asus GeForce RTX 5060 LP BRK OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

3840 birim
145 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Asus GeForce RTX 5060 LP BRK OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

• İşlemci Üreticisi NVIDIA
• Grafik İşlemcisi GeForce RTX 5060
• GPU Mimarisi Blackwell
• GPU Çıkış Yılı 2025
• Akıcı Oyun Çözünürlüğü 2.5K
• Çözünürlük Desteği 8K
• PassMark Puanı 20907 puan

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 3840 birim
• Temel Frekans 2280 MHz
• Artırılmış Frekans 2550 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 19.6 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 30 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 120 birim
• YZ Performansı 626.7 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 145 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 3
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 1 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 2 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Yok
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2 yuva
• Derinlik 175.8 mm
• Yükseklik 69 mm
• Genişlik 38 mm

Asus GeForce RTX 5060 LP BRK OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.