Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol
6.302,22 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 6312.22 ASUS GeForce PH-GTX1650-O4GD6-P-V2 4GB GDDR6 128Bit Nvidia Ekran Kartı2 yorum
7.775,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 7775.00 Asus NVIDIA GeForce GTX 1650 Phoenix OC V2 PH-GTX1650-O4GD6-P-V2 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: TOOLSPAZAR
7.952,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 7952.44 Asus Nvıdıa Geforce Gtx 1650 Phoenix Oc V2 Ph-Gtx1650-O4gd6-P-V2 4 Gb Gddr6 128 Bit Ekran KartiSatıcı: Dualpazar
7.966,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 7966.60 ASUS PH-GTX1650-O4GD6-P-V2 4GB HDMI DVI 128BitSatıcı: dualpazar
8.107,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 8107.65 ASUS Phoneıx Ph-gtx1650-o4gd6-p-v2, 4gb, Gddr6, 128bit, 1xdvı, 1xhdmı, 1xdp, Gamıng Ekran Kartı TYC00720025015Satıcı: Core Bilgisayar
8.135,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 8135.27 Asus NVIDIA GeForce GTX 1650 Phoenix OC V2 PH-GTX1650-O4GD6-P-V2 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: vizyonbilgisayar
8.178,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 8178.71 Asus 4 GB Asus PH-GTX1650-O4GD6-P-V2 Gddr6 128BIT 1655MHZ Oc 1xdvı 1xhdmı 1xdp EkSatıcı: Dualpazar
8.219,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 8219.64 Asus NVIDIA GeForce GTX 1650 Phoenix OC V2 PH-GTX1650-O4GD6-P-V2 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Ever4est
8.503,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 8503.29 ASUS PH-GTX1650-O4GD6-P-V2 4GB HDMI DVI 128BitSatıcı: Ever4est
8.803,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
10 8803.29