İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
3840 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
145 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Asus Prime GeForce RTX 5060 OC Ekran Kartı Fiyatları

Asus Prıme-rtx5060-o8g-nvıdıa-geforce-rtx 5060-8gb Gddr7-128bit--

Satıcı: ramazanmutlu

21.150,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 21150.06
ASUS PRIME GeForce RTX 5060 8GB OC Edition PRIME-RTX5060-O8G-GAMING GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

21.157,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 21157.83
Asus Prıme-rtx5060-o8g-nvıdıa-geforce-rtx 5060-8gb Gddr7-128bit--

Satıcı: vizyonbilgisayar

21.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 21160.00
ASUS 8GB PRIME RTX5060-O8G GDDR7 128bit HDMI DP PCIe 5.0 21.315,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 21325
ASUS 8GB PRIME RTX5060-O8G GDDR7 128bit HDMI DP PCIe 5.0 21.356,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 21366
Asus PRIME-RTX5060-O8G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060-8GB GDDR7-128BIT--HDMI-3XDP-DLSS3 Ekran Kartı

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 9 yorum

21.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 21489.00
ASUS PRIME GeForce RTX 5060 OC 8GB GDDR7 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı

10 yorum

21.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 21489.00
Asus 8Gb Prıme Rtx5060-O8g Gddr7 128Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

21.505,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 21505.00
Asus 8Gb Prıme Rtx5060-O8g Gddr7 128Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: kasvabilişim

21.550,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 21550.10
ASUS PRIME GeForce RTX 5060 8GB OC Edition PRIME-RTX5060-O8G-GAMING GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

21.711,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 21711.48
ASUS Prime RTX5060 OC, PCIe5, 8GB DDR7, HDMI, 3DP, 2595MHz Clock, Overclocked, Compact SFF-Ready

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

22.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 22359
ASUS PRIME GeForce RTX 5060 8GB OC Edition PRIME-RTX5060-O8G-GAMING GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekr

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 22499.00
ASUS PRIME-RTX5060-O8G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060-8GB GDDR7-128bit--HDMI-3xDP-DLSS3 EKRAN KARTI

Satıcı: KASVABİLİŞİM

23.084,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 23084.36
ASUS PRIME-RTX5060-O8G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060-8GB GDDR7-128bit--HDMI-3xDP-DLSS3 EKRAN KARTI

Satıcı: Lowell Teknoloji

23.783,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 23783.43
ASUS PRIME GeForce RTX 5060 8GB OC Edition PRIME-RTX5060-O8G-GAMING GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekr

Satıcı: Lowell Teknoloji

24.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 24439.00
Asus PRIME-RTX5060-O8G-GAMING 128BIT VGA

Satıcı: HURACAN PC

24.577,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

16 24577.99
ASUS GeForce RTX 5060 Prime OC O8G 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 24.999,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 25009
ASUS PRIME GeForce RTX 5060 8GB OC Edition PRIME-RTX5060-O8G-GAMING GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 29.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 29519.00

Asus Prime GeForce RTX 5060 OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Asus Prime GeForce RTX 5060 OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

3840 birim
145 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Asus Prime GeForce RTX 5060 OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 3840 birim
• Temel Frekans 2280 MHz
• Artırılmış Frekans 2565 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 19.7 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 30 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 120 birim
• YZ Performansı 630.4 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 145 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2.5 yuva
• Derinlik 268 mm
• Yükseklik 120 mm
• Genişlik 50 mm

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodu 90YV0N10-M0NA00

Asus Prime GeForce RTX 5060 OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.