Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Prime Geforce Rtx 5060 Ti 8gb Gddr7 128bit Hdmı/dp Ekran Kartı Satıcı: gokkusagibilgisayar
32.601,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 32601.43
Asus Prime Geforce Rtx 5060 Ti 8gb Gddr7 128bit Hdmı/dp Ekran Kartı Satıcı: dualpazar
33.437,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 33437.62
Asus Prıme-Rtx5060tı-8G 8Gb 128Bit Gddr7 Dp/Hdmı Pcı 5.0 Ekran Kartı
Satıcı: Dualpazar
33.982,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 33982.80
ASUS 8GB PRIME RTX5060TI-8G GDDR7 128bit HDMI DP PCIe 5.0
Satıcı: gokkusagibilgisayar
35.436,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 35436.34
2617 MHz
23.499,00 TL
2572 MHz
32.601,43 TL
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM