Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Prıme Geforce Rtx 5060 Ti 16gb Oc Prıme-rtx5060tı-o16g Gddr7 Aeae1asu0273 Satıcı: 7Renk | 1 yorum
36.896,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
1 36896.00
ASUS Prime GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB GDDR7 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı Satıcı: 7Renk
36.996,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 36996.00
ASUS PRIME-RTX5060TI-O16G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060 TI-16G-16GB GDDR7-128bit-OC-HDMI-3xDP-DLSS4 EKRAN KARTI Satıcı: 7RENK
37.551,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
3 37561
ASUS PRIME GeForce RTX 5060 Ti 16GB OC Edition GDDR7 128Bit DLSS 4 NVIDIA Ekran Kartı Satıcı: 7RENK
38.228,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 38228.82
Asus-Prıme-Rtx5060tı-O16g-Nvıdıa-Geforce-Rtx 5060 Tı-16G-16Gb Gddr7-128Bıt--Oc-Hdmı-3Xdp-Dlss4
Satıcı: 7Renk
40.017,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 40017.10
Asus PRIME-RTX5060TI-O16G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060 TI-16G-16GB GDDR7-128BIT--OC-HDMI-3XDP-DLSS4 Ekran Kartı
Satıcı: 7Renk | 12 yorum
41.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 41099.00
2617 MHz
36.896,00 TL
2602 MHz
Fiyat bulunamadı
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
Asus Prime Radeon RX 9060 XT OC 16GB
29.599,00 TL
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8G
29.659,00 TL
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB
34.519,00 TL
Zotac Gaming GeForce RTX 5070 Twin Edge OC
46.579,00 TL
Asus Dual GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB
29.609,00 TL
Sapphire Pulse Radeon RX 9070 XT
33.499,00 TL
Gigabyte GeForce RTX 5070 Gaming OC
40.999,00 TL
Gigabyte GeForce RTX 3090 Vision OC 24G
Asus TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB
MSI GeForce RTX 5060 Ti Vanguard SOC 16GB
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti Gaming 12G
PNY GeForce RTX 5070 Ti Epic-X Triple Fan Plus OC
4 yorum
11 yorum