İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
10752 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
360 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Asus Prime GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Fiyatları

ASUS PRIME-RTX5080-O16G, 16Gb, 256Bit, GDDR7, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı

Satıcı: Gamer Bilişim

76.799,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 76799.04
ASUS PRIME RTX5080, O16G, NVIDIA, GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, 256bit, OC, HDMI, 3xDP, DLSS4 Ekran Kartı

Satıcı: Amazon.com.tr

79.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 79810
Asus Prime Geforce Rtx5080 Prime-Rtx5080-O16G 16Gb Gddr7 Oc Edition 256 Bit Gaming Ekran Kartı

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 6 yorum

79.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 79800.00
Asus Prime GeForce RTX 5080 OC 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı

Satıcı: TEBİLON

80.077,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 80077.49
Asus RTX 5080 Prime OC Edition PRIME-RTX5080-O16G 256 Bit GDDR7 16 GB Ekran Kartı

Satıcı: Gamer Bilişim

81.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 81000.00
Asus Prime GeForce RTX 5080 OC 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı

Satıcı: gamerbilisim

81.834,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 81834.00
ASUS PRIME GeForce RTX 5080 PRIME-RTX5080-O16G 16GB GDDR7 OC Edition 256 Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 86.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 86999.00
Asus Prıme-rtx5080-o16g Ekran Kartı

Satıcı: Teknoteg

87.991,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 88001
Asus Rtx5080 16Gb Prıme Rtx5080-O16g Gddr7 256Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

88.887,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 88887.30
Asus-Prıme-Rtx5080-O16g-Nvıdıa-Geforce-Rtx 5080-16Gb Gddr7-256Bıt--Oc-Hdmı-3Xdp-Dlss4 Ekran Kartı

Satıcı: 7Renk

89.011,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 89011.10
ASUS Prime GeForce RTX 5080 OC 16GB GDDR7 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

90.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 90799.00
ASUS Prime GeForce RTX 5080 OC 16GB GDDR7 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Betaplus

90.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 90869.00
Asus PRIME-RTX5070TI-O16G, 16GB, 256BIT, Gddr7, 1xhdmı, 3xdp Gamıng Ekran Kartı

Satıcı: Core Bilgisayar

92.897,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 92897.22
ASUS RTX5080 16GB PRIME RTX5080-O16G GDDR7 256bit HDMI DP PCIe 5.0 93.687,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 93697
ASUS PRIME GeForce RTX 5080 OC 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı - 007 First Light Hediyeli 93.950,08 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 93960.08
ASUS PRIME GeForce RTX 5080 OC 16GB GDDR7 256Bit DLSS 4 Ekran Kartı

7 yorum

94.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

16 94169.00
Asus PRIME-RTX5080-O16G 16GB 256Bit GDDR7 DP/HDMI PCI 5.0 Ekran Kartı

Satıcı: Magic Teknoloji

94.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 94799.00
ASUS GeForce RTX 5080 PRIME OC O16G 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 99.120,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

18 99130
Asus PRIME-RTX5080-O16G 16GB 256Bit GDDR7 DP/HDMI PCI 5.0 Ekran Kartı

Satıcı: DFSBilgisayar

103.196,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 103196.11

Asus Prime GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Asus Prime GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Ürün Ailesi

Asus Prime GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition (PRIME-RTX5080-O16G) Ekran Kartı 2655 MHz 76.799,04 TL
Asus Prime GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 (PRIME-RTX5080-16G) Ekran Kartı 2617 MHz 86.499,00 TL

Asus Prime GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Temel Özellikleri

10752 birim
360 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Asus Prime GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 30 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 256 bit
• Bellek Bant Genişliği 960 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 10752 birim
• Temel Frekans 2295 MHz
• Artırılmış Frekans 2655 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 57.1 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 84 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 336 birim
• YZ Performansı 1827 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 360 W
• Önerilen Sistem Gücü 850 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Var
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2.5 yuva
• Derinlik 306 mm
• Yükseklik 126 mm
• Genişlik 50 mm

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodu 90YV0LX0-M0NA00

Asus Prime GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.