Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS PRIME RADEON RX 9070 OC 16GB GDDR6 256Bit AMD Ekran Kartı 1 yorum
33.129,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
1 33129.00
Asus Prime Radeon RX 9070 OC 16 GB GDDR6 256 Bit AMD Ekran Kartı Satıcı: olnino
40.479,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 40479.99
ASUS PRIME Radeon RX 9070 OC 16GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı
41.214,85 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
3 41224.85
Asus PRIME-RX9070-O16G-EVO-AMD-RADEON-RX 9070-16GB GDDR6-256BIT--OC-HDMI-3XDP-EKRAN Kartı
Satıcı: HomeTech World
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 79999.00
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM