Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
28.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 28449.00 Asus ProArt GeForce RTX 4070 OC PROART-RTX4070-O12G 12GB GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: ATOMGAMESTORE
30.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 30640.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 ProArt OC Edition PROART-RTX4070-O12G 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
32.385,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 32385.90 ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC PROART-RTX4070-O12G 12GB GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) ESatıcı: Teknobiyotik
33.329,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 33329.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 ProArt OC Edition PROART-RTX4070-O12G 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
33.418,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 33418.47 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 ProArt OC Edition PROART-RTX4070-O12G 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
34.008,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 34008.95 Asus Nvıdıa Geforce Rtx 4070 Proart Oc Edition Proart-Rtx4070-O12g 12 Gb Gddr6x 192 Bit Ekran KartiSatıcı: Dualpazar
34.840,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 34840.00 Asus Nvidia GeForce RTX 4070 ProArt OC Edition Proart-Rtx4070-O12G 12 GB Gddr6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Dualpazar
35.327,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 35327.50 Asus GeForce RTX 4070 12GB 192bit GDDR6X HDMI 3xDP Ekran KartıSatıcı: ZmTeknoloji | 3 yorum
35.503,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
9 35503.72 Asus ProArt GeForce RTX 4070 OC PROART-RTX4070-O12G 12GB GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: dualpazar
36.603,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 36603.12