Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TRGaming | 8 yorum
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 34999.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC PROART-RTX4070TI-O12G 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: hayatbilgisayar
39.591,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 39591.25 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC PROART-RTX4070TI-O12G 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: DELTABİLİŞİMELAZIĞ
39.612,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
3 39612.40 Asus Nvıdıa Geforce Rtx 4070 Ti Proart Oc Proart-Rtx4070tı-O12g 12 Gb Gddr6x 192 Bit Ekran KartiSatıcı: Ferih
40.782,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 40782.55 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC PROART-RTX4070TI-O12G 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Ferih
40.898,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 40898.40 ASUS PROART-RTX4070TI-O12G 12GB Geforce RTX4070TI GDDR6X 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
42.302,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 42302.55 ASUS GEFORCE PROART-RTX4070TI-O12G 12GB GDDR6X 192BIT 1XHDMI 3XDP EKRAN KARTISatıcı: KARGOLANDI
42.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
7 42400.00 ASUS PROART-RTX4070TI-O12G GAMING 12GB GDDR6X 192BitSatıcı: Ferih
42.915,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 42915.00 ASUS RTX4070Ti 12GB PROART RTX4070TI-O12G GDDR6X 128bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: onlinealisverisyap
43.241,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 43251 Asus Geforce Proart-Rtx4070Tı-O12G 12Gb Gddr6X 192Bıt 1Xhdmı 3Xdp Ekran Kartı 43.851,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 43861 Asus Proart-Rtx4070Ti-O12G 12Gb Rtx4070Ti Gddr6X 192Bit Hdmi 3Xdp 16X Ekran Kartı SiyahSatıcı: Lowell Teknoloji
44.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 44109.00 ASUS RTX4070Ti 12GB PROART RTX4070TI-O12G GDDR6X 128bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: Lowell Teknoloji
45.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
12 45099.00 ASUS RTX4070Ti 12GB PROART RTX4070TI-O12G GDDR6X 128bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
46.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
13 46640.00 ASUS GEFORCE PROART-RTX4070TI-O12G 12GB GDDR6X 192BIT 1XHDMI 3XDP EKRAN KARTISatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
46.977,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
14 46977.00 ASUS PROART GeForce RTX 4070 Ti OC 12GB GDDR6X 192Bit DLSS 3 Ekran Kartı 46.977,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 46977.00 ASUS PROART-RTX4070TI-O12G GAMING 12GB GDDR6X 192BitSatıcı: DFSBilgisayar
47.244,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 47244.96 Asus Nvidia GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC Proart-Rtx4070Ti-O12G 12 GB Gddr6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Dualpazar
47.352,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 47352.51 ASUS RTX4070Ti 12GB PROART RTX4070TI-O12G GDDR6X 128bit HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: onlinealisverisyap
54.328,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
18 54328.08 Asus Geforce PROARTRTX4070TIO12G 12GB GDDR6X 192BIT 1xhdmı 3xdp Ekran KartıSatıcı: SNDavm
59.253,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
19 59253.00