Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TRGaming
54.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 54499.00 Asus ProArt GeForce RTX 4080 Super O16G 16GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 54.658,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 54668 Asus ProArt GeForce RTX 4080 Super 16GB OC PROART-RTX4080S-O16G GDDR6X 256Bit DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 54999.00 Asus Proart Geforce Rtx 4080 Super Oc Edition 16Gb Gddr6x 256Bit Nvıdıa Dlss 3 Ekran Karti 61.793,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 61793.49 Asus Proart Geforce RTX 4080-16G 16 GB Super OC Edition GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: TeknoMerkez
72.892,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 72892.50 ASUS PROART GEFORCE RTX 4080 SUPER OC 16GB GDDR6X 256 BİT DLSS 3 EKRAN KARTI (PROART-RTX4080S-O16G) 90YV0K90-M0NA00Satıcı: Gökkuşağı Bilgisayar
78.356,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 78356.00