İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
10752 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
360 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Asus ProArt GeForce RTX 5080 OC Ekran Kartı Fiyatları

ASUS ProArt GeForce RTX 5080 16GB OC PROART-RTX5080-O16G GDDR7 256Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 96.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 96999.00
ASUS ProArt GeForce RTX 5080 16GB OC PROART-RTX5080-O16G GDDR7 256Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

98.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 98499.00
Asus Proart Geforce Rtx 5080 16gb Oc Proart-rtx5080-o16g Gddr7 Aeae1asu0309

Satıcı: magic

99.253,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 99253.42
ASUS PROART GeForce RTX 5080 OC 16GB GDDR7 256Bit DLSS 4 Ekran Kartı 99.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 99629.00
Asus Proart Geforce Rtx 5080 16gb Oc Proart-rtx5080-o16g Gddr7 Aeae1asu0309

Satıcı: ebz

101.045,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 101045.43
ASUS PROART-RTX5080-O16G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5080-16GB GDDR7-256bit-OC-2xHDMI-3xDP-RGB-DLSS4 EKRAN KARTI

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

101.549,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 101559.99
ASUS PROART-RTX5080-O16G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5080-16GB GDDR7-256bit-OC-2xHDMI-3xDP-RGB-DLSS4 EKRAN KARTI

Satıcı: Magic Teknoloji

101.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 101999.00
Asus PROART-RTX5080-O16G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5080-16GB GDDR7-256BIT--OC-2XHDMI-3XDP-RGB-DLSS4 Ekran Kartı

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

102.160,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 102160.50
ASUS GeForce RTX 5080 256BIT

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

105.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 105399.00
ASUS ProArt GeForce RTX 5080 16GB OC PROART-RTX5080-O16G GDDR7 256Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

105.736,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 105736.99
ASUS PROART-RTX5080-O16G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5080-16GB GDDR7-256bit-OC-2xHDMI-3xDP-RGB-DLSS4 EKRAN KARTI

Satıcı: onlinealisverisyap

107.217,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 107227
ASUS PROART-RTX5080-O16G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5080-16GB GDDR7-256bit--OC-2xHDMI-3xDP-RGB-DLSS4 EKRAN KARTI

Satıcı: ZmTeknoloji

107.236,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 107246
ASUS ProArt GeForce RTX 5080 O16G 16GB GDDR7 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 107.803,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 107813
Asus Proart-Rtx5080-O16g-Nvıdıa-Geforce-Rtx 5080-16Gb Gddr7-256Bit--Oc-2Xhdmı-3Xdp-Rgb-Dlss4 Ekran Kartı

Satıcı: ZmTeknoloji

108.683,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 108683.40
Asus Proart-Rtx5080-O16g-Nvıdıa-Geforce-Rtx 5080-16Gb Gddr7-256Bit-Oc-2Xhdmı-3Xdp-Rgb-Dlss4 Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

109.904,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

15 109904.60
ASUS ProArt GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition 256 Bit DLSS 4 Ekran Kartı - 007 First Light Hediyeli 114.135,31 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 114145.31
ASUS PROART-RTX5080-O16G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5080-16GB GDDR7-256bit-OC-2xHDMI-3xDP-RGB-DLSS4 EKRAN KARTI

Satıcı: onlinealisverisyap

126.793,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

17 126793.51
Mabeyn PROART-RTX5080-O16G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5080-16GB GDDR7-256BIT-OC-2XHDMI-3XDP-RGB-DLSS4 Ekran Kartı - Option-1

Satıcı: AESCO

202.905,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

18 202905.02

Asus ProArt GeForce RTX 5080 OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Asus ProArt GeForce RTX 5080 OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

10752 birim
360 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Aydınlatma Tipi:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Asus ProArt GeForce RTX 5080 OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 30 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 256 bit
• Bellek Bant Genişliği 960 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 10752 birim
• Temel Frekans 2295 MHz
• Artırılmış Frekans 2700 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 58.1 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 84 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 336 birim
• YZ Performansı 1857.9 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 360 W
• Önerilen Sistem Gücü 850 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 2 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3
• Diğer Bağlantılar USB Type-C

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Var
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi ARGB LED
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 2.5 yuva
• Derinlik 304 mm
• Yükseklik 126 mm
• Genişlik 50 mm

Asus ProArt GeForce RTX 5080 OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.