İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
21760 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
575 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Fiyatları

Asus Rog Astral GeForce RTX 5090 Gaming OC 32GB GDDR7 512Bit DLSS 4 Ekran Kartı

Satıcı: ebz

199.812,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 199812.95
Asus Rog Astral GeForce RTX 5090 Gaming OC 32GB GDDR7 512Bit DLSS 4 Ekran Kartı

Satıcı: magic

202.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 202899.00
ASUS 32GB ROG ASTRAL RTX5090-O32G GAMING GDDR7 512bit HDMI DP PCIe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

212.048,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 212058
ASUS GeForce RTX 5090 ROG ASTRAL OC White O32G 32GB GDDR7 512 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 212.146,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 212156
ASUS 32GB ROG ASTRAL RTX5090-O32G GAMING GDDR7 512bit HDMI DP PCIe 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

212.509,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 212519
Asus Rog Astral Geforce Rtx 5090 32GB Oc Edition ROG-ASTRAL-5090-O32G-BTF Gddr7 512BIT Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Hepsiburada | 7 yorum

213.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 213599.00
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB OC White Edition ROG-ASTRAL-RTX5090-O32G-WHITE GDDR7 512Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 215.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 215999.00
ASUS ROG, ASTRAL RTX5090, O32G, Gaming, NVIDIA, GeForce RTX 5090, 32GB GDDR7, 512bit, OC, 2xHDMI, 3xDP, RGB, DLSS4 Ekran Kartı

Satıcı: Amazon.com.tr

216.392,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 216402.27
Asus RTX 5090 Rog Astral OC Edition ROG-ASTRAL-RTX5090-O32G-GAMING 512 Bit GDDR7 32 GB Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

216.392,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 216392.27
Asus RTX 5090 Rog Astral OC Edition ROG-ASTRAL-RTX5090-O32G-GAMING 512 Bit GDDR7 32 GB Ekran Kartı

Satıcı: DFSBilgisayar

217.967,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 217967.73
Asus ROG-ASTRAL-RTX5090-O32G-WHITE-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5090-32GB GDDR7-512BIT--OC-2XHDMI-3XDP-RGB-DLSS4 Ekran Kartı

Satıcı: incehesap | 2 yorum

217.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 217999.00
Asus 32Gb Rog Astral Rtx5090-O32g Gamıng Gddr7 512Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ramazanmutlu

222.620,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 222620.40
Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 OC 32GB GDDR7 512Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: DFSBilgisayar

226.080,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 226080.27
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB OC Edition ROG-ASTRAL-5090-O32G-BTF GDDR7 512Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 228.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 228889.00
Asus-Rog-Astral-Rtx5090-O32g-Gamıng-Nvıdıa-Geforce-Rtx 5090-32Gb Gddr7-512Bıt--Oc-2Xhdmı-3Xdp

Satıcı: 7Renk

229.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 229999.00
Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 OC 32GB GDDR7 512Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Magic Teknoloji

230.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 230999.99
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 OC 32GB GDDR7 512 Bit DLSS 4 Ekran Kartı - 007 First Light Hediyeli 236.726,22 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

17 236736.22
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 OC 32GB GDDR7 512 Bit Beyaz DLSS 4 Ekran Kartı - 007 First Light Hediyeli 270.732,30 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

18 270742.3

Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Ürün Ailesi

Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 OC Edition (ROG-ASTRAL-RTX5090-O32G-GAMING) Ekran Kartı 2580 MHz 199.812,95 TL
Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 (ROG-ASTRAL-RTX5090-32G-GAMING) Ekran Kartı 2437 MHz Fiyat bulunamadı

Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Temel Özellikleri

21760 birim
575 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Aydınlatma Tipi:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

• Ürün Ailesi Asus ROG
• Ürün Serisi Asus ROG Astral
• İşlemci Üreticisi NVIDIA
• Grafik İşlemcisi GeForce RTX 5090
• GPU Mimarisi Blackwell
• GPU Çıkış Yılı 2025
• Akıcı Oyun Çözünürlüğü 4K
• Çözünürlük Desteği 8K
• PassMark Puanı 39241 puan

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 32 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 512 bit
• Bellek Bant Genişliği 1792 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 21760 birim
• Temel Frekans 2017 MHz
• Artırılmış Frekans 2580 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 112.3 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 170 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 680 birim
• YZ Performansı 3593 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 575 W
• Önerilen Sistem Gücü 1000 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 2 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 4 adet
• Çift Yönlü Fan Var
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi ARGB LED
• Arka Plaka Var
• Arka Plaka Tipi Alüminyum/Metal
• Renk Siyah
• Kapladığı Alan 3.8 yuva
• Derinlik 358 mm
• Yükseklik 149 mm
• Genişlik 76 mm

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodu 90YV0LW0-M0NA00

Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 OC Edition Ekran Kartı Yorumları (5 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ali Y***** Profil Resmi

36 yorum

Ali Y***** Bu ekran kartı ne zaman stoklara gelir ?
Bilgisi olan var mı ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
EMRE S**** B*** P** Profil Resmi

1 yorum

EMRE S**** B*** P** YEMİN EDERİM ALMADAN ANLIYORUM YA DÜNYANIN EN EN EN EN İYİ EKRAN KARTI 5/5 YAAA ÇOK İYİ ÖZELİKLERRRR
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 yıl önce
Oğuzhan A**** Profil Resmi

9 yorum

Oğuzhan A**** bambaşka bir şey
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.