Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TiplemeGaming
41.553,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 41553.80 Asus ROG Strix OC NVIDIA GEFORCE RTX 4070 Super ROG-STRIX-RTX4070S-O12G-GAMING 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: vizyonbilgisayar
41.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 41699.00 ASUS ROG-STRIX-RTX4070S-O12G-GAMING NVIDIA GEFORCE 12GB GDDR6X 192bit 2670MHz OC 2xHDMI 3xDP RGB DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: Vizyon Bilgisayar
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 42999.00 Asus Geforce Rtx 4070 Super Rog Strıx O12g 12Gb Gddr6x 192 Bıt Dlss 3 Ekran Kartı (Rog-Strıx-Rtx4070s-O12g-Gamıng) 90Yv0kd0-M0na00Satıcı: Gökkuşağı Bilgisayar
49.888,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 49888.28 ASUS Rog Strix RTX 4070 Super O12G 12GB GDDR6X 192 Bit ROG-STRIX-RTX4070S-O12G-GAMING Ekran KartıSatıcı: Gökkuşağı Bilgisayar
53.072,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
5 53072.62