Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
27.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 27499.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 TUF Gaming OC TUF-RTX4070-O12G-GAMING 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: QP | 2 yorum
27.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 27579.00 ASUS Geforce Rtx 4070 Tuf-rtx4070-o12g-gamıng 12gb Gddr6x 192bit Oc Oc Hdmı 3xdp Rgb Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
31.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
3 31459.00 ASUS GEFORCE TUF RTX 4070 12GB 192bit GDDR6X 2580MHz OC HDMI 3xDP RGB (TUF-RTX4070-O12G-GAMING) DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: Teknobiyotik | 4 yorum
32.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 32779.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 TUF Gaming OC TUF-RTX4070-O12G-GAMING 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: vizyonbilgisayar
33.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 33299.00 Asus Geforce Rtx 4070 Tuf-Rtx4070-O12G-Gamıng 12Gb Gddr6X 192Bit Oc Oc Hdmı 3Xdp Rgb Ekran KartıSatıcı: Arslan Bilgisayar
33.642,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 33652 ASUS TUF GeForce RTX 4070 GAMING OC 12GB GDDRX6 192Bit Nvidia DLSS 3 Ekran Kartı3 yorum
33.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 33969.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 TUF Gaming OC TUF-RTX4070-O12G-GAMING 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: teknostok
35.397,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 35397.41 ASUS TUF-RTX4070-O12G-GAMING, 12Gb, 192Bit, GDDR6X, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: UZMANLARPC
35.935,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 35935.52 Asus 12Gb Geforce Rtx 4070 Tuf-Rtx4070-O12g-Gaming Gddr6x 192Bit Oc Hdmi 3Xdp 36.121,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 36121.09 ASUS TUF-RTX4070-O12G-GAMING, 12Gb, 192Bit, GDDR6X, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: Ptd Bilişim
36.218,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
11 36218.13 Asus Tuf Gaming GeForce RTX 4070 OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 36.387,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 36387.00 12gb geforce rtx 4070 tuf-rtx4070-o12g-gamıng gddr6x [192bit] oc hdmı 3xdpSatıcı: UZMANLARPC
36.445,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
13 36445.14 ASUS Geforce Rtx 4070 Tuf-rtx4070-o12g-gamıng 12gb Gddr6x 192bit Oc Oc Hdmı 3xdp Rgb Ekran KartıSatıcı: NETSİPARİS
36.620,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 36620.60 Asus Geforce Tuf-Rtx4070-O12g 12Gb Gddr6x 1921Xhdmı 3Xdp Ekran Kartı 37.273,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 37273.39 ASUS Geforce Rtx 4070 Tuf-rtx4070-o12g-gamıng 12gb Gddr6x 192bit Oc Oc Hdmı 3xdp Rgb Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
38.453,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
16 38453.36 ASUS Geforce Rtx 4070 Tuf-rtx4070-o12g-gamıng 12gb Gddr6x 192bit Oc Oc Hdmı 3xdp Rgb Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
44.360,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
17 44360.56