Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: AyazTeknoloji
31.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 31809 ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 SUPER OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
31.967,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 31967.04 ASUS TUF-RTX4070S-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 192bit 2595MHz OC HDMI 3xDP RGB DLSS3 Ekran KartıSatıcı: Ayaz Teknoloji A.Ş
32.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 32799.00 ASUS TUF-RTX4070S-O12G-GAMING NVIDIA GEFORCE 12GB GDDR6X 192bit 2595MHz HDMI 3xDP RGB DLSS3Satıcı: AYAZ TEKNOLOJI
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 32999.00 Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Super TUF Gaming OC TUF-RTX4070S-O12G-GAMING 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
35.083,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 35083.90 Asus Tuf Gaming Geforce Rtx™ 4070 Super Oc 12Gb Gddr6x Edition Ekran KartiSatıcı: Gencer Gaming
35.370,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 35370.84 ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 SUPER OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: Nepal Bilişim
37.829,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 37829.03 Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Super TUF Gaming OC TUF-RTX4070S-O12G-GAMING 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: nepalbilisim
38.059,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
8 38059.00 Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Super TUF Gaming OC TUF-RTX4070S-O12G-GAMING 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
38.469,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
9 38469.00 ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Super 12GB GDDR6X OC Edition 192 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: Gençer Gaming
38.515,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 38515.43