Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: AyazTeknoloji
52.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 52399.00 Asus RTX 4080 Super Tuf Gaming OC Edition TUF-RTX4080S-O16G-GAMING 256 Bit GDDR6X 16 GB Ekran KartıSatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
52.607,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 52607.04 Asus Rtx 4080 Super Tuf Gaming Oc Edition Tuf-Rtx4080s-O16g-Gamıng 256 Bit Gddr6x 16 Gb Ekran KartiSatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
52.734,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 52734.00 ASUS TUF-RTX4080S-O16G-GAMING NVIDIA GEFORCE RTX 4080 SUPER 16GB GDDR6X 256bit OC 2xHDMI 3xDP RGB DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: Ayaz Teknoloji A.Ş
52.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 52799.00 Asus Tuf-Rtx4080s-O16g-Gamıng 16Gb Gddr6x 256Bit Nvıdıa Dlss 3 Ekran KartiSatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
52.942,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 52942.68 ASUS TUF-RTX4080S-O16G-GAMING Nvıdıa Geforce Rtx 4080 Super 16GB GDDR6X 256BIT Oc 2xhdmıSatıcı: AYAZ TEKNOLOJI
54.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 54799.00 Asus TUF Gaming GeForce RTX 4080 SUPER 16GB OC TUF-RTX4080S-O16G-GAMING GDDR6X 256Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 54999.00 Asus TUF-RTX4080S-O16G-GAMING Nvıdıa Geforce Rtx 4080 Super 16GB GDDR6X 256BIT Oc 2xhdmı 3xdp Rgb Dlss3 Ekran KartıSatıcı: Ayaz Teknoloji
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 54999.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4080 Super TUF Gaming OC TUF-RTX4080S-O16G-GAMING 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: TEBİLON
61.399,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 61399.79 Asus NVIDIA GeForce RTX 4080 Super TUF Gaming OC TUF-RTX4080S-O16G-GAMING 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: core-bilgisayar
61.820,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
10 61820.35 Asus NVIDIA GeForce RTX 4080 Super TUF Gaming OC TUF-RTX4080S-O16G-GAMING 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: ileriportteknoloji
61.820,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
11 61820.35 ASUS Rtx4080 Super 16gb Tuf Rtx4080s-o16g Gamıng Gddr6x 256bit Hdmı Dp Pcıe 16x V4.0Satıcı: MB TEKNOLOJİ
66.083,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 66083.00