Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı - 007 First Light Hediyeli
34.873,94 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
1 34883.94
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060Ti OC 8GB TUF-RTX5060TI-O8G-GAMING GDDR7 128Bit OC Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: Betaplus
36.936,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 36936.51
Asus TUF-RTX5060TI-O8G-GAMING-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060 Tı-8g-8gb GDDR7-128BIT--OC-HDMI-3XDP-RGB-DLSS4 Ekran Kartı
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 4 yorum
37.710,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 37710.57
Asus TUF-RTX5060TI-O8G-GAMING 8GB 128Bit GDDR7 DP/HDMI PCI 5.0 Ekran Kartı Satıcı: Betaplus
38.216,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 38216.64
2662 MHz
34.873,94 TL
2572 MHz
Fiyat bulunamadı
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
VARYANT
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5060 Ti OC 16GB
34.519,00 TL
Gigabyte Aorus Radeon RX 6800 XT Master 16G
85.894,51 TL
Asus Prime GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB
24.129,00 TL
Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 OC Edition
201.999,00 TL
Zotac Gaming GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 1807 MHz
Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 8GB