İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
6144 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
250 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC Ekran Kartı Fiyatları

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC 12GB DLSS 4 192 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: ADAESPOR

43.389,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 43389.60
ASUS TUF GeForce RTX 5070 OC 12G GDDR7 192Bit DLSS 4 Ekran Kartı

6 yorum

43.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 43849.00
Asus TUF GeForce RTX 5070 OC 12G GDDR7 192 Bit DLSS 4 Ekran Kartı

Satıcı: Gameworktech

44.068,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 44068.00
ASUS-TUF-RTX5070-O12G-GAMING-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5070-12GB GDDR7-192BIT--OC-2XHDMI-3XDP-RGB-DLSS4 Ekran Kartı

Satıcı: Hepsiburada | 39 yorum

45.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 45399.00
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC 12GB DLSS 4 192 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

46.261,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 46261.18
Asus TUF GeForce RTX 5070 OC 12G GDDR7 192 Bit DLSS 4 Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

46.265,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 46265.75
ASUS 12GB TUF GAMING RTX5070-O12G GDDR7 192bit HDMI DP PCIe 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

46.827,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 46827.00
ASUS 12GB TUF GAMING RTX5070-O12G GDDR7 192bit HDMI DP PCIe 5.0 46.846,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 46856
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB TUF-RTX5070-O12G-GAMING GDDR7 OC Edition 192Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 46.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 46999.00
Asus 12Gb Tuf Gamıng Rtx5070-O12g Gddr7 192Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

47.379,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 47379.80
Asus 12Gb Tuf Gamıng Rtx5070-O12g Gddr7 192Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

47.912,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 47912.20
ASUS GeForce RTX 5070 TUF Gaming OC O12G 12GB GDDR7 192 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 49.737,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 49747
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB TUF-RTX5070-O12G-GAMING GDDR7 OC Edition 192Bit Gaming (Oyuncu

Satıcı: incehesap

51.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 51089.00
ASUS TUF GAMING B860-PLUS WIFI + PRIME-RTX5070-O12G-WHITE Bundle

Satıcı: Amazon.com.tr

52.058,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 52068
ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 5070 12GB TUF-RTX5070-O12G-GAMING GDDR7 OC EDITION GAMING EKRAN KARTI

Satıcı: Lowell Teknoloji

52.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

15 52339.00
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB TUF-RTX5070-O12G-GAMING GDDR7 OC Edition 192Bit Gaming (Oyuncu

Satıcı: magicteknoloji

52.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 52599.00
ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 5070 12GB TUF-RTX5070-O12G-GAMING GDDR7 OC EDITION GAMING EKRAN KARTI

Satıcı: Magic Teknoloji

52.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

17 52999.01
Asus TUF-RTX5070-O12G-GAMING, 12GB, 192BIT, Gddr7, 2xhdmı, 3xdp Gamıng Ekran Kartı

Satıcı: Core Bilgisayar

64.446,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

18 64446.92

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

6144 birim
250 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Aydınlatma Tipi:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 12 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 192 bit
• Bellek Bant Genişliği 672 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 6144 birim
• Temel Frekans 2325 MHz
• Artırılmış Frekans 2610 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 32.1 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 48 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 192 birim
• YZ Performansı 1026 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 250 W
• Önerilen Sistem Gücü 750 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 2 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.4

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Var
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi ARGB LED
• Arka Plaka Var
• Renk Gri
• Kapladığı Alan 3.12 yuva
• Derinlik 329 mm
• Yükseklik 140 mm
• Genişlik 63 mm

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.