İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
21760 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
575 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 Ekran Kartı Fiyatları

Asus Tuf-rtx5090-32g-gamıng

Satıcı: Teknoteg

187.194,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 187204
ASUS 32GB TUF GAMING RTX5090-032G GDDR7 512bit HDMI DP PCIe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

200.104,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 200114
ASUS VGA TUF-RTX5090-32G-GAMING-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5090-32GB GDDR7-512bit-2xHDMI-3xDP-RGB-DLSS4 EKRAN KARTI

Satıcı: DijitalPulse

202.000,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 202010.22
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 512 Bit DLSS 4 Ekran Kartı - 007 First Light Hediyeli 201.851,22 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 201861.22
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 28 Gbps 512-bit TUF-RTX5090-32G-GAMING Ekran Kartı

Satıcı: QUEENCK | 4 yorum

206.799,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 206799.06
Asus 32Gb Tuf Gamıng Rtx5090-032G Gddr7 512Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ramazanmutlu

210.097,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 210097.70
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 TUF-RTX5090-32G-GAMING 32 GB GDDR7 512 Bit DLSS 4 Ekran Kartı

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

215.932,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 215932.28
Asus 32Gb Tuf Gamıng Rtx5090-032G Gddr7 512Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

217.253,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 217253.10
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 512Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Betaplus

228.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 228019.00
Asus RTX5090 32GB Gddr7 512BIT 3xdp/2xhdmı (ASUS-TUF-RTX5090-32G-GAMING)

Satıcı: PROVİA MARKT

235.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 235000.00

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 Ekran Kartı Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 OC Edition (TUF-RTX5090-O32G-GAMING) Ekran Kartı 2550 MHz 181.890,00 TL
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 (TUF-RTX5090-32G-GAMING) Ekran Kartı 2407 MHz 187.194,00 TL

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 Ekran Kartı Temel Özellikleri

21760 birim
575 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Aydınlatma Tipi:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 32 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 512 bit
• Bellek Bant Genişliği 1792 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 21760 birim
• Temel Frekans 2017 MHz
• Artırılmış Frekans 2407 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 104.8 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 170 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 680 birim
• YZ Performansı 3352 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 575 W
• Önerilen Sistem Gücü 1000 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 2 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 3 adet
• Çift Yönlü Fan Var
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi ARGB LED
• Arka Plaka Var
• Arka Plaka Tipi Alüminyum/Metal
• Renk Gri
• Kapladığı Alan 3.6 yuva
• Derinlik 348 mm
• Yükseklik 146 mm
• Genişlik 72 mm

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodu 90YV0LY0-M0NM00

Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.