Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: AnkaBilgisayar | 3 yorum
29.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 29690.00 Asus Radeon RX 6700 XT OC 12GB 192Bit 2514MHz GDDR6 PCI-Express 4.0 Ekran Kartı (TUF-RX6700XT-O12G-GAMING)Satıcı: AnkaBilgisayar | 5 yorum
32.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 32890.00 ASUS Radeon Rx 6700 Xt Oc 12gb 192bit 2514mhz Gddr6 Pcı-express 4.0 Ekran Kartı TUF-RX6700XT-O12G-GAMINGSatıcı: AnkaBilgisayar
32.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 32890.00 ASUS Radeon Rx 6700 Xt Oc 12gb 192bit 2514mhz Gddr6 Pcı-express 4.0 Ekran KartıSatıcı: PHİGO
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
4 38999.00 Asus AMD Radeon RX 6700 XT TUF Gaming OC TUF-RX6700XT-O12G-GAMING 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: 724alsak | 3 yorum
50.769,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 50769.81