Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Axle Geforce Gt 1030 4Gb Ddr4 64Bit Dvı/Hdmı Ekran Kartı
Satıcı: Lowell Teknoloji
5.562,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 5562.30
Axle Geforce Gt1030 4Gb Ddr4 64Bit (Gt1030/4Gd4p4dıl)
Satıcı: Ucuz Sepet
5.787,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 5787.70
AXLE GEFORCE GT1030 4GB DDR4 64Bit (GT1030/4GD4P4DIL) Satıcı: ZmTeknoloji
5.785,34 TL + Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 5795.34
Axle GeForce GT 1030 4GB DDR4 64Bit DVI/HDMI Ekran Kartı Satıcı: Lowell Teknoloji
5.945,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 5945.13
AXLE GEFORCE GT1030 4GB DDR4 64Bit (GT1030/4GD4P4DIL) Satıcı: UZMANLARPC
6.052,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 6052.45
Axle Geforce GT1030 4gb Ddr4 64BIT (GT1030/4GD4P4DIL)
Satıcı: ASEMPİ
6.059,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 6059.38
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM