Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ebz
2.057,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 2057.90 Axle Gt740 2Gb Gddr5 128Bit (Ax-Gt740/2Gd5p8cdı) 2.096,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 2096.12 AXLE GT740 2GB GDDR5 128Bit (AX-GT740/2GD5P8CDI)Satıcı: İntekzo
2.096,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2096.37 Axle GT740 AX-GT740/2GD5P8CDI 2 GB GDDR5 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Fer-YakBilgisayar
2.125,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 2125.81 AXLE GT740 AX-GT740/2GD5P8CDI 2GB GDDR5 128Bit DX12 Ekran Kartı 2.142,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 2142.99 AXLE GT740 2GB GDDR5 128Bit (AX-GT740/2GD5P8CDI)Satıcı: UZMANLARPC
2.219,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 2219.28 Axle GT740 AX-GT740/2GD5P8CDI 2 GB GDDR5 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Uzmanlarpc
2.251,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
7 2251.26 AXLE GT740 2GB GDDR5 128Bit (AX-GT740/2GD5P8CDI)Satıcı: Ever4est
2.527,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 2527.86