Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
5.471,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 5471.17 Axle NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti AX-GTX1050TI/4GD5P8DIP 4 GB GDDR5 128 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
5.527,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 5527.47 Axle NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti AX-GTX1050TI/4GD5P8DIP 4 GB GDDR5 128 Bit Ekran KartıSatıcı: zmteknoloji
5.652,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 5652.79 Axle Gtx1050ti 4gb 4gd5p8dıp Gddr5 128bit Hdmı Dvı Dp Pcıe 16x V4.0Satıcı: onlinealisverisyap
5.818,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 5818.62 Axle Geforce GTX1050TI 4gb 128BIT Gddr5 Gtx 1050 Ti Ekran Kartı (AX-GTX1050TI/4GD5P8DIP)Satıcı: ZmTeknoloji | 2 yorum
6.052,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 6052.54 Axle NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti AX-GTX1050TI/4GD5P8DIP 4 GB GDDR5 128 Bit Ekran KartıSatıcı: core-bilgisayar
6.240,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 6240.88 Axle Gtx1050ti 4gb 4gd5p8dıp Gddr5 128bit Hdmı Dvı Dp Pcıe 16x V4.0Satıcı: MB TEKNOLOJİ
6.612,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 6612.41