İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
1408 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
125 W
PCIe Arayüzü:
3.0

Axle GeForce GTX 1660 Super 1.12 Ekran Kartı Fiyatları

Axle GeForce GTX1660 Super 6GB 192Bit GTX 1660 Super GDDR6 Ekran Kartı

Satıcı: Smallmantr

12.871,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 12881.93
Axle Geforce Gtx1660 Super Ver.1.12 Ax-Gtx1660s 6Gb Gddr6 192Bit Dx12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

12.801,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 12801.10
Axle Geforce Gtx1660 Super Ver.1.12 Ax-Gtx1660S 6Gb Gddr6 192Bit Dx12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: pazareyle

13.209,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 13209.13
Axle GeForce GTX1660 Super Ver.1.12 AX-GTX1660S 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: SMALLMAN

13.226,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 13226.60
Axle Geforce Gtx1660 Super Ver.1.12 Ax-Gtx1660S 6Gb Gddr6 192Bit Dx12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

13.589,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 13589.60
Axle Geforce Gtx1660 Super Ver.1.12 Ax-Gtx1660s 6Gb Gddr6 192Bit Dx12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: ONMARKTR

14.014,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 14014.40
Axle Geforce Gtx1660 Super Ver.1.12 Ax-Gtx1660S 6Gb Gddr6 192Bit Dx12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Pazareyle

14.106,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 14106.21
Axle GeForce GTX1660 Super Ver.1.12 AX-GTX1660S 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

14.995,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 14995.18
Axle Geforce GTX1660 Super Ver.1.12 AX-GTX1660S 6gb Gddr6 192BIT DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: Core Bilgisayar

15.528,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 15528.30
Axle GTX1660 Super 6GB GDDR6 Ekran Kartı 1249 MHz Çekirdek Hızı HDMI DP PCIe 16X Fanlı Soğutma

Satıcı: Core Bilgisayar

15.528,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 15528.30

Axle GeForce GTX 1660 Super 1.12 Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Axle GeForce GTX 1660 Super 1.12 Ekran Kartı Temel Özellikleri

1408 birim
125 W
3.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
FHD
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Yok
Işın İzleme:
Yok
Soğutma Tipi:

Axle GeForce GTX 1660 Super 1.12 Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 6 GB
• Bellek Türü GDDR6
• Efektif Bellek Hızı 14 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 192 bit
• Bellek Bant Genişliği 336 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 1408 birim
• Temel Frekans 1530 MHz
• Artırılmış Frekans 1785 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 5 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 12 nm
• Işın İzleme Yok
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Yok

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 125 W
• Önerilen Sistem Gücü 450 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 3
• Display Port Var
• Display Port Standardı 1.4
• Display Port Çıkışı 1 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.0b
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.2
• Diğer Bağlantılar DVI

TASARIM TASARIM

Axle GeForce GTX 1660 Super 1.12 Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.