İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
1536 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
120 W
PCIe Arayüzü:
3.0

Axle GeForce GTX 1660 Ti Ekran Kartı Fiyatları

Axle 6Gb Gtx1660Ti Nvidia Gddr6 192Bit Hdmı Dvı Dp Çift Fanlı Ekran Kartı (AX-GTX1660Ti/6GD6P2DIP)

Satıcı: ramazanmutlu

10.586,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 10586.82
AXLE GTX1660TI 6GB AX-GTX1660TI/6GD6P2DIP GDDR6 192bit HDMI DP PCIe 16X v3.0

Satıcı: onlinealisverisyap

10.717,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 10727
AXLE GTX1660TI 6GB AX-GTX1660TI/6GD6P2DIP GDDR6 192bit HDMI DP PCIe 16X v3.0

Satıcı: ZmTeknoloji

10.736,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 10746
Axle 6Gb Gtx1660Ti Nvidia Gddr6 192Bit Hdmı Dvı Dp Çift Fanlı Ekran Kartı (AX-GTX1660Ti/6GD6P2DIP)

Satıcı: onlinealisverisyap

10.920,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 10920.37
Axle GeForce GTX 1660TI AX-GTX1660TI/6GD6P2DIP 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 11.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 11029.00
Axle NVIDIA Geforce GTX 1660Ti AX-GTX1660Ti/6GD6P2DIP 6 GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı

Satıcı: asempi

11.076,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 11076.05
Axle NVIDIA Geforce GTX 1660Ti AX-GTX1660Ti/6GD6P2DIP 6 GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı

Satıcı: lowellteknoloji

11.351,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 11351.88
Axle GeForce GTX1660 Ti 6GB 192Bit GTX 1660 Ti GDDR6 Ekran Kartı

Satıcı: LowellTeknoloji

11.428,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 sn önce

8 11438.69
AXLE GTX1660TI 6GB AX-GTX1660TI/6GD6P2DIP GDDR6 192bit HDMI DP PCIe 16X v3.0

Satıcı: RotamNet

11.528,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 11528.10
AXLE GTX1660TI 6GB AX-GTX1660TI/6GD6P2DIP GDDR6 192bit HDMI DP PCIe 16X v3.0

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.813,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 11813.63
Axle GTX1660TI 6GB GDDR6 Ekran Kartı 192BIT 1000 MHz Çekirdek Hızı Çift Fanlı Soğutma

Satıcı: USE

11.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 11850.00
Axle GEFORCE GTX1660TI 6GB GDDR6 192BIT (AX-GTX1660Ti/6GD6P2DIP)

Satıcı: incehesap

11.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 11989.00
AXL Axle Ekran Kartı Geforce GTX1660 Ti 6 GB GDDR6 192BIT Fanlı Soğutma ile 1000 MHz Çekirdek Hızı

Satıcı: ASEMPİ

12.051,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 12051.18
Axle GEFORCE GTX1660TI 6GB GDDR6 192BIT (AX-GTX1660Ti/6GD6P2DIP)

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 12139.00

Axle GeForce GTX 1660 Ti Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Axle GeForce GTX 1660 Ti Ekran Kartı Temel Özellikleri

1536 birim
120 W
3.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
FHD
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Yok
Işın İzleme:
Yok
Soğutma Tipi:

Axle GeForce GTX 1660 Ti Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

• İşlemci Üreticisi NVIDIA
• Grafik İşlemcisi GeForce GTX 1660 Ti
• GPU Mimarisi Turing
• GPU Çıkış Yılı 2019
• Akıcı Oyun Çözünürlüğü FHD
• Çözünürlük Desteği 8K
• PassMark Puanı 11779 puan

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 6 GB
• Bellek Türü GDDR6
• Efektif Bellek Hızı 12 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 192 bit
• Bellek Bant Genişliği 288 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 1536 birim
• Temel Frekans 1500 MHz
• Artırılmış Frekans 1770 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 5.4 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 12 nm
• Işın İzleme Yok
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Yok

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 120 W
• Önerilen Sistem Gücü 450 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 3
• Display Port Var
• Display Port Standardı 1.4
• Display Port Çıkışı 1 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.0b
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.2
• Diğer Bağlantılar DVI

TASARIM TASARIM

Axle GeForce GTX 1660 Ti Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.