İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
512 birim
Transistör Mesafesi:
PCIe Arayüzü:
3.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:

Axle GeForce GTX 750 2GB Ekran Kartı Fiyatları

Axle Geforce Gtx 750 2Gb Gddr5 128Bit Dvı/Vga/Hdmı Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.057,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 4057.00
Axle Geforce Gtx 750 2gb Gddr5 128bit Dvı/vga/hdmı Ekran Kartı

Satıcı: lowellteknoloji

4.175,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 4175.88
AXLE 2GB AX-GTX750/2GD5P8CDI GTX750 DDR5 128bit HDMI-DVI PCIE 2.0

Satıcı: onlinealisverisyap

4.188,46 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 4198.46
Axle Geforce Gtx 750 2gb Gddr5 128bit Dvı/vga/hdmı Ekran Kartı

Satıcı: teknostok

4.244,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 4244.50
AXLE 2GB AX-GTX750/2GD5P8CDI GTX750 DDR5 128bit HDMI-DVI PCIE 2.0

Satıcı: ZmTeknoloji

4.211,47 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 4221.47
Axle GeForce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit DVI/VGA/HDMI Ekran Kartı

Satıcı: LowellTeknoloji

4.266,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 4266.66
Axle GeForce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit DVI/VGA/HDMI Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

4.271,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 4271.86
Axle 2Gb Ax-Gtx750/2Gd5p8cdı Gtx750 Ddr5 128Bit Hdmı-Dvı Pcıe 2.0

Satıcı: ZmTeknoloji

4.273,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4273.30
Axle GeForce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit DVI/VGA/HDMI Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.344,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4344.63
Axle 2GB AX-GTX750/2GD5P8CDI GTX750 DDR5 128bit HDMI-DVI PCIE 2.0

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 4459.00
Axle GTX750 2GB DDR5 Ekran Kartı 128BIT HDMI DVI VGA Çıkışları ile Oyun İçin Uygun

Satıcı: Lowell Teknoloji | 1 yorum

4.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 4539.00
Axle GeForce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit DVI/VGA/HDMI Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

4.793,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 4793.89
2gb AX-GTX750/2GD5P8CDI GTX750 Ddr5 128BIT Hdmı-Dvı Pcıe 2.0

Satıcı: Core Bilgisayar

5.570,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 5570.70

Axle GeForce GTX 750 2GB Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Axle GeForce GTX 750 2GB Ekran Kartı Temel Özellikleri

512 birim
3.0
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Yok
Işın İzleme:
Yok
Soğutma Tipi:

Axle GeForce GTX 750 2GB Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 2 GB
• Bellek Türü GDDR5
• Efektif Bellek Hızı 5 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 80 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 512 birim
• Temel Frekans 1020 MHz
• Artırılmış Frekans 1085 MHz
• Transistör Mesafesi 28 nm
• Işın İzleme Yok
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Yok

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Güç Bağlantısı Pinsiz
• Display Port Yok
• HDMI Var
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• Diğer Bağlantılar DVI D-Sub (VGA)

TASARIM TASARIM

Axle GeForce GTX 750 2GB Ekran Kartı İle En Çok Karşılaştırılan Ekran Kartları

Axle GeForce GTX 750 2GB Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.