İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
2304 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
70 W
PCIe Arayüzü:
4.0

Axle GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları

AXLE RTX 3050 AX-RTX3050/6GD6P6DIP 6GB GDRR6 96Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 11.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 11589.00
Axle Geforce Rtx 3050 6gb Gddr6 96bit Dvı/hdmı/dp Ekran Kartı

Satıcı: ebz

11.651,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 11651.79
Axle RTX 3050 6GB GDRR6 96Bit AX-RTX3050/6GD6P6DIP Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 12009
AXLE RTX 3050 6GB GDRR6 96Bit (AX-RTX3050/6GD6P6DIP)

Satıcı: incehesap

12.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 12069.00
AXLE 6GB RTX3050 AX-RTX3050/6GD6P6DIP GDDR6 96bit HDMI-DP PCIE 4.0

Satıcı: onlinealisverisyap

12.196,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 12196.00
Axle Geforce Rtx 3050 6gb Gddr6 96bit Dvı/hdmı/dp Ekran Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

12.256,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 12256.47
Axle 6Gb Rtx3050 Ax-Rtx3050/6Gd6p6dıp Gddr6 96Bit Hdmı-Dp Pcıe 4.0

Satıcı: ZmTeknoloji

12.398,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 12398.10
AXLE RTX 3050 6GB GDRR6 96Bit (AX-RTX3050/6GD6P6DIP)

Satıcı: onlinealisverisyap

12.426,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 12426.36
Axle Geforce Rtx 3050 6Gb Gddr6 96Bit Dvı/Hdmı/Dp Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.453,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 12453.30
AXLE RTX 3050 6GB GDRR6 96Bit (AX-RTX3050/6GD6P6DIP)

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.326,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 13326.83
Axle 6gb RTX3050 AX-RTX3050/6GD6P6DIP Gddr6 96BIT Hdmı-Dp Pcıe 4.0

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 13919.00
AXLE RTX 3050 6GB GDRR6 96Bit (AX-RTX3050/6GD6P6DIP)

Satıcı: RotamNet

14.142,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 14142.64
Axle RTX3050 6gb AX-RTX3050/6GD6P6DIP Gdrr6 96BIT Hdmı-Dvı-Dp Pcıe 4.0

Satıcı: Hızlı Stok

34.366,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 34366.76

Axle GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Axle GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 Ekran Kartı Temel Özellikleri

2304 birim
70 W
4.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
FHD
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Axle GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

• İşlemci Üreticisi NVIDIA
• Grafik İşlemcisi GeForce RTX 3050 6GB
• GPU Mimarisi Ampere
• GPU Çıkış Yılı 2024
• Akıcı Oyun Çözünürlüğü FHD
• Çözünürlük Desteği 8K
• PassMark Puanı 12047 puan

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 6 GB
• Bellek Türü GDDR6
• Efektif Bellek Hızı 14 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 96 bit
• Bellek Bant Genişliği 168 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 2304 birim
• Temel Frekans 1042 MHz
• Artırılmış Frekans 1470 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 6.8 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 8 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 18 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 72 birim
• YZ Performansı 108.4 TOPs

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 70 W
• Önerilen Sistem Gücü 250 W
• Güç Bağlantısı Pinsiz
• Çoklu Monitör 3
• Display Port Var
• Display Port Standardı 1.4
• Display Port Çıkışı 1 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3
• Diğer Bağlantılar DVI

TASARIM TASARIM

Axle GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.