Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Axle GeForce RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı Satıcı: ramazanmutlu
22.381,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 22381.83
AXLE RTX3070Ti 8GB 8GD6XP6IP3 GDDR6X 256bit HDMI DP PCIe 16X v4.0 Satıcı: onlinealisverisyap
22.556,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 22566
AXLE RTX3070Ti 8GB 8GD6XP6IP3 GDDR6X 256bit HDMI DP PCIe 16X v4.0 Satıcı: ZmTeknoloji
22.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 22609
Axle GeForce RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı Satıcı: onlinealisverisyap
22.975,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 22975.64
AXLE RTX3070Ti 8GB 8GD6XP6IP3 GDDR6X 256bit HDMI DP PCIe 16X v4.0 Satıcı: onlinealisverisyap
24.029,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
5 24039.41
Geforce Rtx 3070 Ti 8gb GDDR6X 256BIT Hdmı/dp Ekran Kartı
Satıcı: kasvabilişim
24.401,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 24401.65
Axle GeForce RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı Satıcı: KASVABİLİŞİM
24.421,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
7 24421.04
Axle GeForce RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı Satıcı: Lowell Teknoloji
25.170,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
8 25170.54
Axle GeForce RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X 256Bit HDMI/DP Ekran Kartı Satıcı: Lowell Teknoloji
25.869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
9 25869.00
RTX3070TI 8gb 8GD6XP6IP3R GDDR6X 256BIT Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0
Satıcı: Lowell Teknoloji
26.309,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
10 26309.00
Axle RTX3070Ti 8GB 8GD6XP6IP3 GDDR6X 256bit HDMI DP PCIe 16X v4.0 Satıcı: MB TEKNOLOJİ
30.093,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
11 30093.24
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM