İşlemci Üreticisi:
AMD
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
160 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
75 W
PCIe Arayüzü:
2.0

Axle Radeon R5 230 2GB Ekran Kartı Fiyatları

Axle R5 230 2gb Ddr3 64 Bit (ax-r5 230/2gd3p4cdıl)

Satıcı: notebookstore

1.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 1769.00
Axle R5 230 2Gb Ddr3 64 Bit (Ax-R5 230/2Gd3p4cdıl)

Satıcı: CCY Teknoloji

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1899.00
Axle Radeon R5 230 2Gb Ddr3 64Bit Dvı/Vga/Hdmı Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.906,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1906.50
Axle Radeon R5 230 2GB DDR3 64Bit DVI/VGA/HDMI Ekran Kartı

Satıcı: CCY Teknoloji

1.939,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 1939.03
Axle Ax-R5 230/2GD3P4CDIL R5 230 Lp 2gb Ddr3 64BIT Vga/dvı/hdmı 16X

Satıcı: notebookstore

1.948,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 1948.98
Axle R5 230 2GB DDR3 64 Bit (AX-R5 230/2GD3P4CDIL)

Satıcı: notebookstore

1.948,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1948.98
Axle R5 230 2 GB 64 Bit GDDR3 Ekran Kartı

Satıcı: notebookstore

1.948,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1948.98
Axle R5 230 2gb 2GD3P4CDIL Ddr3 64BIT HDMI DVI Pcıe 2.0

Satıcı: CCY Teknoloji

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1999.00
Axle Radeon R5 230 2GB DDR3 64Bit DVI/VGA/HDMI Ekran Kartı

Satıcı: LowellTeknoloji

2.001,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 2001.26
AXLE R5 230 2GB 2GD3P4CDIL DDR3 64bit HDMI DVI PCIE 2.0 1.984,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 1994
Axle Radeon R5 230 2GB DDR3 64Bit DVI/VGA/HDMI Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.045,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 2045.73
AXLE R5 230 2GB 2GD3P4CDIL DDR3 64bit HDMI DVI PCIE 2.0 2.002,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 2012.63

Axle Radeon R5 230 2GB Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Axle Radeon R5 230 2GB Ekran Kartı Ürün Ailesi

Axle Radeon R5 230 1GB (R5 230/1GD3P4CDIL) Ekran Kartı 1 GB 1.756,90 TL
Axle Radeon R5 230 2GB Ekran Kartı 2 GB 1.769,00 TL

Axle Radeon R5 230 2GB Ekran Kartı Temel Özellikleri

AMD
160 birim
75 W
2.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
VGA
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Yok
Işın İzleme:
Yok
Soğutma Tipi:

Axle Radeon R5 230 2GB Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

• İşlemci Üreticisi AMD
• Grafik İşlemcisi Radeon R5 230 2G
• GPU Mimarisi GCN 3.0
• GPU Çıkış Yılı 2014
• Akıcı Oyun Çözünürlüğü VGA
• Çözünürlük Desteği 2K
• PassMark Puanı 214 puan

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 2 GB
• Bellek Türü DDR3
• Efektif Bellek Hızı 1.07 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 64 bit
• Bellek Bant Genişliği 8.5 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 160 birim
• Temel Frekans 625 MHz
• Transistör Mesafesi 40 nm
• Işın İzleme Yok
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Yok

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 75 W
• Önerilen Sistem Gücü 300 W
• Güç Bağlantısı Pinsiz
• Çoklu Monitör 3
• Display Port Yok
• HDMI Var
• HDMI Standardı 1.4a
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• Diğer Bağlantılar DVI D-Sub (VGA)

TASARIM TASARIM

Axle Radeon R5 230 2GB Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.