İşlemci Üreticisi:
AMD
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
2048 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
120 W
PCIe Arayüzü:
3.0

Axle Radeon RX 470 4GB Ekran Kartı Fiyatları

Axle Rx 470 4gb Gddr5 256 Bit Ax-rx-470/4gd5p6ıp2

Satıcı: ramazanmutlu

4.942,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4942.33
Axle Rx 470 4gb Gddr5 256 Bit Ax-rx-470/4gd5p6ıp2

Satıcı: onlinealisverisyap

5.019,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 5019.20
Axle 4Gb Rx470 Ax-Rx-470/4Gd5p6ıp2 Gddr5 256Bit Hdmı-Dp Pcıe 3.0

Satıcı: ZmTeknoloji

5.027,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5027.90
Axle Radeon Rx 470 4Gb Gddr5 256Bit Hdmı/Dp Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.029,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5029.40
AXLE RX 470 4GB GDDR5 256 Bit (AX-RX-470/4GD5P6IP2)

Satıcı: onlinealisverisyap

5.033,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 5033.35
AXLE RX 470 4GB GDDR5 256 Bit (AX-RX-470/4GD5P6IP2)

Satıcı: LowellTeknoloji

5.291,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 5291.26
TEKNOTEG - AXLE RX 470 4GB GDDR5 256 Bit (AX-RX-470/4GD5P6IP2)

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.382,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 5382.54
Axle RX 470 4GB GDDR5 256 Bit AX-RX-470/4GD5P6IP2 Ekran Kartı

Satıcı: LowellTeknoloji

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 5409
Axle Rx 470 4gb Gddr5 256 Bit (AX-RX-470/4GD5P6IP2)

Satıcı: ASEMPİ

5.479,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 5479.52
Axle RX 470 4GB GDDR5 256 Bit (AX-RX-470/4GD5P6IP2)

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 5529.00
Axle Rx 470 4gb Gddr5 256 Bit (ax-rx-470/4gd5p6ıp2)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

6.178,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 6178.28
Axle RX 470 4GB GDDR5 256 Bit (AX-RX-470/4GD5P6IP2)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

6.200,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 6200.45
Axle Rx 470 4gb AX-RX-470/4GD5P6IP2GDDR5 256BIT Hdmı-Dp Pcıe 3.0 X16

Satıcı: Hızlı Stok

9.574,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 9574.78

Axle Radeon RX 470 4GB Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Axle Radeon RX 470 4GB Ekran Kartı Temel Özellikleri

AMD
2048 birim
120 W
3.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Yok
Işın İzleme:
Yok
Soğutma Tipi:

Axle Radeon RX 470 4GB Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 4 GB
• Bellek Türü GDDR5
• Efektif Bellek Hızı 6.6 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 256 bit
• Bellek Bant Genişliği 211 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 2048 birim
• Temel Frekans 926 MHz
• Artırılmış Frekans 1206 MHz
• Transistör Mesafesi 14 nm
• Işın İzleme Yok
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Yok

TEKNOLOJİK ALTYAPI TEKNOLOJİK ALTYAPI

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 120 W
• Önerilen Sistem Gücü 450 W
• Çoklu Monitör 3
• Display Port Var
• Display Port Çıkışı 2 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.0b
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var

TASARIM TASARIM

Axle Radeon RX 470 4GB Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.