Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Tepeavm
6.924,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 6924.05 Axle Rx 5700XT 8gb Gddr6 256BITSatıcı: TEPEAVM
7.439,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 7439.04 Axle Radeon Rx 5700 Xt 8Gb Gddr6 256Bit (Ax-Rx5700xt/8Gd6p6ıp3) Gaming Ekran Karti 7.990,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 7990.85 Axle AMD Radeon RX 5700XT AX-RX5700XT/8GD6P6IP3 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: RAMTECHDONANIM
8.200,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 8200.90 Axle Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256Bit (AX-RX5700XT/8GD6P6IP3) Gaming Ekran KartıSatıcı: ramtechdonanim
8.330,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 8330.88 Axle Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256Bit (AX-RX5700XT/8GD6P6IP3) Gaming Ekran Kartı 8.415,89 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 8425.89 Axle Radeon Rx 5700 Xt 8gb Gddr6 256BIT (AX-RX5700XT/8GD6P6IP3) Gaming ekran KartıSatıcı: ramtechdonanim
8.501,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 8501.00 Axle Rx 5700xt 8gb Gddr6 256bit (AX-RX5700XT/8GD6P6IP3)Satıcı: TEPE AVM
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 8999.00