Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 7743.61 COLORFUL RTX 3050 6GB GDDR6 96Bit (NB DUO 6GB-V)Satıcı: incehesap
8.083,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 8083.10 Colorful RTX 3050 NB DUO 6GB-V 96 Bit GDDR6 6 GB Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
8.381,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 8381.90 Colorful RTX 3050 NB DUO 6GB-V 96 Bit GDDR6 6 GB Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
8.542,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 8542.28 COLORFUL 6GB RTX3050 NB DUO 6GB-V GDDR6 96bit HDMI-DP PCIE 4.0 8.538,09 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 8548.09 Colorful RTX 3050 NB DUO 6GB-V 96 Bit GDDR6 6 GB Ekran KartıSatıcı: Fer-YakBilgisayar
8.632,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 8632.23 COLORFUL RTX 3050 6GB GDDR6 96Bit (NB DUO 6GB-V)Satıcı: İntekzo
8.712,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 8712.99 Colorful Rtx 3050 6gb Gddr6 96bit (NB DUO 6GB-V)Satıcı: Lowell Teknoloji
9.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
8 9189.00 Colorful Rtx 3050 6Gb Gddr6 96Bit (Nb Duo 6Gb-V)Satıcı: Ucuz Sepet
9.215,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 9215.47 COLORFUL RTX 3050 6GB GDDR6 96Bit (NB DUO 6GB-V)Satıcı: Ever4est
10.551,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 10551.56 COLORFUL RTX 3050 6GB GDDR6 96Bit (NB DUO 6GB-V)Satıcı: TEDRAshop
15.693,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
11 15693.23