Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
9.325,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 sn önceki fiyat
1 9325.14 Colorful RTX 3050 V2-V 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ebz
9.306,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 9306.90 Colorful RTX 3050 V2-V 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
9.736,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 9736.45 Colorful RTX 3050 V2-V 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: lowellteknoloji
10.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 10039.00 COLORFUL RTX 3050 8GB GDDR6 128Bit NB DUO V2-V Ekran KartıSatıcı: incehesap
10.164,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 10164.37 Colorful Rtx 3050 8gb Gddr6 128BIT (Nb Duo V2-V)Satıcı: İntekzo
10.333,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 10333.73 Colorful Rtx 3050 8gb Gddr6 128bit (nb Duo V2-v)Satıcı: Lowell Teknoloji
10.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 10519.00 Corsair Colorful Rtx 3050 8gb Gddr6 128BIT Nb Duo V2-V Ekran KartıSatıcı: İnce hesap
11.069,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 11069.15 COLORFUL RTX 3050 8GB GDDR6 128Bit NB DUO V2-V Ekran KartıSatıcı: Ever4est
12.126,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 12126.36 COLORFUL RTX 3050 8GB GDDR6 128Bit (NB DUO V2-V)Satıcı: Hızlı Stok
12.183,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 12183.01