Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Zoccoshop
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 11499.00 Colorful Nvidia GeForce RTX3060 GDDR6 192Bit 12GB Ekran Kartı CG10-06Satıcı: Zoccoshop | 1 yorum
11.903,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 11903.04 Colorful Geforce Rtx 3060 Nb Duo 12G V2 L-V 12.219,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 12219.06 Colorful GeForce RTX 3060 NB DUO 12G V2 L-VSatıcı: Zoccoshop
12.609,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 12609.03 Colorful GeForce RTX 3060 NB Duo 12G V2 L-V 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: Zoccoshop
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 12999.00 Colorful GeForce RTX 3060 NB DUO 12G V2 L-VSatıcı: ZOCCOSHOP
12.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 13009