Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ramazanmutlu
11.640,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 11640.90 Colorful NVIDIA GeForce RTX 3060 NB DUO 8GB-V 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Fer-YakBilgisayar
12.013,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 12013.20 Colorful Geforce Rtx 3060 Nb Duo 8gb-V Ekran KartıSatıcı: metaverse bilişim
12.138,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 12138.24 Colorful NVIDIA GeForce RTX 3060 NB DUO 8GB-V 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: lowellteknoloji
12.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 12159.00 Colorful GeForce RTX3060 NB Duo 8GB-V 8GB GDDR6 128Bit DX12 AEAE1CLF0006 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
12.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 12549.00 Colorful GeForce RTX3060 NB Duo 8GB-V 8GB GDDR6 128Bit DX12 AEAE1CLF0006 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
12.588,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 12588.83 COLORFUL GeForce RTX 3060 8GB GDDR6 128Bit (NB DUO 8GB-V)Satıcı: Hızlı Stok
13.080,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 13080.90 COLORFUL GeForce RTX 3060 NB DUO 8GB-V 8GB GDDR6 128Bit Ekran KartıSatıcı: Ever4est
14.556,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 14556.48