Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: İzmirTech
20.608,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 20608.47 Colorful NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti NB DUO 16GB-V 16 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: YETMİŞMİLYON
20.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 20700.00 COLORFUL RTX 4060 Ti 16GB GD6 128Bit NB DUO 16GB-VSatıcı: İzmirTech | 12 yorum
20.889,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 20889.45 Colorful RTX 4060 Ti 16GB GD6 128Bit NB DUO 16GB-VSatıcı: 70Milyon
21.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 21000.00 Colorful NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti NB DUO 16GB-V 16 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
21.027,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 21027.75