Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
16.548,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 16548.98 COLORFUL RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 128Bit NB DUO 8GB-V DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 16.192,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 16192.55 COLORFUL RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 128Bit (NB DUO 8GB-V)Satıcı: KUANTUM
17.179,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 17179.88 COLORFUL 8GB RTX4060TI NB DUO 8GB-V GDDR6 HDMI-DP PCIE 4.0 17.195,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 17205 COLORFUL RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 128Bit (NB DUO 8GB-V)Satıcı: İntekzo
17.360,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 17360.39 Colorful Rtx 4060 Ti 8gb Gddr6 128BIT (Nb Duo 8gb-V)Satıcı: Kuantum
18.678,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 18678.24 Colorful Rtx 4060 Ti 8Gb Gddr6 128Bit (Nb Duo 8Gb-V)Satıcı: hedefmarket
19.289,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 19289.32