Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ramazanmutlu
24.931,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 24931.90 Colorful NVIDIA GeForce RTX 4070 NB EX-V 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
25.693,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 25693.44 Colorful NVIDIA GeForce RTX 4070 NB EX-V 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Fer-YakBilgisayar
25.803,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 25803.99 COLORFUL RTX 4070 12GB GDDR6X 192Bit NB EX-V DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: incehesap
26.549,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 26549.06 Colorful Rtx 4070 12GB GDDR6X 192BIT (Nb Ex-V)Satıcı: İntekzo
27.446,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 27446.66 Colorful Rtx 4070 12gb Gddr6x 192bit (NB EX-V)Satıcı: Hedef Market
41.618,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 41618.13