Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 26982.72 COLORFUL RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 192Bit (NB-EX-12GB-V)Satıcı: Hema Bilişim
27.527,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 27527.49 Colorful NVIDIA GeForce RTX 4070 Super NB-EX-12GB-V 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ebz
27.930,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 27930.90 COLORFUL RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 192Bit (NB-EX-12GB-V)Satıcı: UZMANLARPC
30.030,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
4 30030.50 Colorful NVIDIA GeForce RTX 4070 Super NB-EX-12GB-V 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: lowellteknoloji
30.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 30259.00 Colorful Rtx 4070 Super 12gb Gddr6x 192bit (NB-EX-12GB-V)Satıcı: Lowell Teknoloji
31.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 31099.00 Colorful Rtx 4070 Super 12Gb Gddr6x 192Bit Nb-Ex-12Gb-V 31.128,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
7 31128.60 Colorful Rtx 4070 Super 12Gb Gddr6x 192Bit (Nb-Ex-12Gb-V)Satıcı: Ucuz Sepet
31.248,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 31248.59 Colorful NVIDIA GeForce RTX 4070 Super NB-EX-12GB-V 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: MbTeknoloji
34.886,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
9 34886.57 COLORFUL RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 192Bit (NB-EX-12GB-V)Satıcı: Ever4est
35.579,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 35579.54