Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zenpabilisim | 1 yorum
30.342,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 30342.38 COLORFUL RTX 4070 TI 12GB GDDR6X 192Bit (NB EX-V)Satıcı: incehesap
32.422,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 32422.55 Colorful RTX 4070Ti NB EX-V 12GB GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran KartıSatıcı: incehesap
32.433,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 32433.82 COLORFUL RTX 4070 TI 12GB GDDR6X 192Bit (NB EX-V)Satıcı: İntekzo
34.671,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 34671.10 Colorful Geforce RTX 4070 TI NB EX-V 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Fer-YakBilgisayar
36.391,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 36391.75 Colorful Rtx 4070 Tı 12GB GDDR6X 192BIT (Nb Ex-V)Satıcı: İntekzo
36.529,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 36529.45 Colorful Geforce RTX 4070 TI NB EX-V 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: lowellteknoloji
36.839,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 36839.00 Colorful Geforce RTX 4070 TI NB EX-V 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
37.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 37369.00 Colorful Rtx 4070 Tı 12gb Gddr6x 192bit (NB EX-V)Satıcı: Lowell Teknoloji
37.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 37779.00 COLORFUL RTX 4070 TI 12GB GDDR6X 192Bit (NB EX-V)Satıcı: UZMANLARPC
38.031,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 38031.19 Colorful Rtx 4070 Tı 12gb Gddr6x 192bit (NB EX-V)Satıcı: MB TEKNOLOJİ
40.915,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 40915.03 COLORFUL RTX 4070 TI 12GB GDDR6X 192Bit (NB EX-V)Satıcı: COSHOP
54.104,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 54104.54